Islandia – indywidualny plan podróży

przez geoislandia

Jestem absolwentką studiów geoturystycznych, czyli osobą, dla której podróże są nie tylko wielką pasją, ale także zawodem. Specjalizuję się w pisaniu przewodników po Islandii, a co za tym idzie tworzeniu planów podróży. Na przestrzeni ostatnich siedmiu lat (czyli odkąd mieszkam w Islandii i aktywnie ją zwiedzam) pomogłam dziesiątkom tysięcy osób w planowaniu ich podróży po Krainie Lodu i Ognia. Opracowuję plany podróży dla osób indywidualnych oraz biur podróży. Często dla rodzin z małymi dziećmi oraz mniej doświadczonych podróżników w każdym wieku.

Kryształowa jaskinia lodowcowa

Co zyskujesz kupując mój plan podróży?

Decydując się na zakup indywidualnie przeze mnie zaprojektowanego pod Ciebie planu podróży, zyskujesz przede wszystkim czas i spokój, ponieważ to ja wybiorę najlepsze dla Ciebie atrakcje turystyczne. Ułożę je na mapie (również online), zaproponuję kolejność ich zwiedzania, podam orientacyjne czasy przejazdów i liczbę kilometrów do przebycia, a także dołączę opisy atrakcji ze zaktualizowanymi przeze mnie praktycznymi informacjami, moimi subiektywnymi wskazówkami, a także garścią geologicznych ciekawostek. Dołączam także podróżniczy niezbędnik, dodatkowe mapki, aktywne linki, propozycje noclegowe i restauracyjne, a także słowniczek islandzkich nazw.

Prościej być nie może!

 Cena planu podróży uzależniona jest od liczby dni:

  • 1-4 dni – koszt: 245 PLN (7,820 ISK)
  • 5-9 dni – koszt: 490 PLN (15,640 ISK)
  • 10-15 dni – koszt: 680 PLN (21,700 ISK)

Jeżeli masz problem z pobraniem lub uzupełnieniem formularza, napisz na: kontakt@geoislandia.pl

Półwysep Stokksnes

Realizacja utworzenia przeze mnie indywidualnego planu podróży, uzależniona jest od obłożenia, dlatego warto zgłosić się do mnie wystarczająco wcześnie przed planowaną podróżą (najlepiej przynajmniej 2-3 tygodnie wcześniej, a nie kilka dni przed planowaną podróżą). Tutaj informuję również o moim wolnym od pracy, kiedy jestem poza obowiązkami związanymi z moją działalnością.

Urlop: 14-17.03, 25.03.-2.04., 25.05-10.06.

ANALIZA TWOJEGO PLANU PODRÓŻY

Park Narodowy Þingvellir

Masz swój plan podróży, który już zdążyłeś samodzielnie ułożyć, ale masz co do niego pewne wątpliwości? Oferuję również usługę weryfikacji Twojego planu podróży!

Napisz na: kontakt@geoislandia.pl w tytule maila pisząc „Analiza planu podróży”.

Koszt jednorazowej analizy planu podróży to 140 zł